Makseviisid

Pangalingid

Kauba eest on võimalik tasuda pangalingiga. Peale Mööblimaailma’s tellimuse vormistamist e-poe kaudu, saate valida endale sobiva pangalingi ning Teid suunatakse valitud internetipanka.
Seal on teie ees eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele. Pangalinki saate kasutada juhul, kui soovite tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".
Pangalingiga tasumine on kõige mugavam ja lihtsam, nii saame me ka tellimuse kõige kiiremini käiku panna.

Ülekandearve

Ülekandega maksmisesks valige peale tellimuse vormistamist makseviisiks "Arvega". Peale Mööblimaailma e-poes tellimuse vormistamist saadame Teile e-kirja makse milles on kõik vajalik informatsioon olemas.. Ülekande selgituse lahtrisse palume kirjutada tellimuse numbri.
Tellimus läheb töösse, kui 1 tööpäeva jooksul on laekunud vähemalt 50% tellimuse maksumusest.
Kui makse ei ole 1 päeva möödumisel meie kontole saabunud, loeme tellimuse tühistatuks. Ülekandeid on võimalik teha järgmistele arvelduskontodele:

V.Vaater
LHV Pank
EE577700771005710983
Teise osamakse laekunud olema pärast kauba saabumist lattu ja vähemalt 1 päev enne kauba üleandmist kullerile.

Järelmaks

Mööblimaailma e-pood pakub võimalust maksta soovitud kauba eest nii Esto järelmaksuga kui ka Liisi järelmaksuga. Täpsemate järelmaksutingimustega saad tutvuda siin

Shopping Cart