Eritellimusel köögikapid

Kuidas tellida?

Kui Teil on plaan oma kööki sisustada, uuendada või soetada täiesti uut kööki või köögikomplekti kuid ei ole leidnud endale sobivat või soovite nõu ning näha erinevaid võimalusi mis sobiksid kokku Teie köögiga, on mõistlik võtta hinnapakkumine meie käest võttes arvesse seda et, olete tutvunud erinevate võimalustega mida saame teile pakkuda. 

Hinnapäring ei kohusta Teid koheselt ostu sooritama, vaid annab ülevaate erinevatest võimalustes.Kõige täpsem ja mugavam on hinnapäring võtta mööblisalongis, kus Sind on abistamas ka klienditeenindaja, kellel on sellel alal kogemusi ning oskab anda kasulikku infot valiku tegemisel.

Eritellimusel köögid toodetakse peamiselt Eestis kasutades kvaliteetseid materjale. On ka võimalik tellida meie käest Poola köök ning mõlemal köögi puhul saame teid aidata näidates erinevaid toone ning kappe ja nende süsteeme ning tutvustada materjale. Lisaks pakume ka erinevaid tööpindasid ning taustaplaate, ka tehnikaid ning valamuid saab soetada meie käest ning anname ka nõu vastavalt teie köögi vajadustele. Üldjuhul Eesti köökidel on mõõtude ning toonide poolest rohkem võimalusi, rohkem saab uurida võttes ühendust meie klienditeenindajaga või külastada salongi. 

Et tellida köök endale sobivates mõõtudes ning toonide valikus, saada meile võimalikult täpne kirjeldus enda soovist. Vajadusel esitame Teile lisaküsimusi ning seejärel teeme hinnapakkumise!

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust!

Telefon: +372 5388 1318

E-mail: viljandi@mooblimaailm.ee

Shopping Cart